PVC Kapı ve pencere Kayseri Pimapen PVC Sandwich Panel Pencereci Duşa Kabini Panjur Garaj Kapısı Otomatik Kapı SineklikPVC Kapı ve pencere Kayseri Pimapen PVC Sandwich Panel Pencereci Duşa Kabini Panjur Garaj Kapısı Otomatik Kapı Sineklik

Telefon : +90 352 225 00 23 - 24

E-Posta : info@derapvc.com.tr

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Firma Profili » Hakkımızda

Hakkımızda

Dera Pvc Dış Ticaret Yapı Ltd. Şti. 08 Şubat 2012 tarihinde, Kayseri Ambar Sanayi Bölgesinde 1000 m2 açık, 750 m2 kapalı alanda Pvc Kapı ve Pencere Hazır Doğrama imalatına başlamıştır.

Türkiye’nin en seçkin markalarından PENSA A.Ş. nin Kayseri ve civarında tek yetkili distribütörlüğünü yapmakta olan firmamız sadece hazır doğrama konusunda değil;  Diyarbakır da kurulu ve bünyesinde bulunan Sandwich Panel Fabrikasında üretimini yapmakta olduğu Sandwich ve Dekoratif Kapı Panelleri Satışı konusunda da hizmet vermektedir. Dera Pvc yine 2013 yılı başında Kayseri şehir merkezinde oluşturduğu ve üretimini yaptığı ürünler dışında Panjur ve Garaj kapısı sistemleri, Cam Balkon sistemleri ve Duşakabin satışını da yapacağı son derece modern ve geniş Showroomu ile çok büyük bir sıçrama gerçekleştirmiştir.

Dera PVC 2012 ve 2013 yıllarında 1-2 tırla ihracatla başladığı Yurt dışı satışlarını, 2019 yılında Afrika Ülkeleri, İspanya ve Balkan ülkelerine  yoğun bir şekilde ihracat yaparak yıllık tır sayısını 50 tıra çıkartmıştır. Bu ülkelerin yanı sıra hem bu bölgeye hem de dünyanın diğer bölgelerine  ihracat yapmayı hedeflemektedir.

Sektörün önde gelen makine firmalarından Murat Makine tarafından üretilmiş olan, Tamamen Robot Teknolojisi ile günlük, 120 adet pencere kapasitesine sahip makineler ve bu makineleri son derece profesyonelce kullanan toplamda 15 kişilik kalifiye bir ekip ile çalışan firmamızın tek hedefi, sorunsuz hizmet ve müşteri memnuniyetidir.

Bizler biliyoruz ki sektörümüzün bizim tarzımızdaki imalatçı ve Uygulayıcı firmalardan talepleri; anında ve sorunsuz hizmet; kaliteli, aynı zamanda uygun fiyatlı ürünleri sektöre arz etmektir.

Öncelikle Kayseri ve civarında bulunan İnşaatları, Satıcı/Üretici bayileri ve nihai tüketicileri hedef pazar kabul eden Dera Pvc yurt içine ve yurt dışına, tamamen Avrupa normlarına uygun; CE etiketli, TSE ve Alman Ral Standartlarına sahip ürünleri ile “KALİTELİ ÜRÜN- MUTLU MÜŞTERİ” sloganıyla yola çıkmış ve tam kapasite ile yoluna devam etmektedir. kayseri pimapen